Чи знайшов Многогрішний своє щастя після втечі за кордон?
Я вважаю, що Григорій здобув своє щастя після втечі за кордон, тому що з ним була його кохана. Многогрішному більш не загрожував майор Медвин, тому він, напевно, міг бути щасливим, але ми цього не знаємо.
Чи було вбивство Медвина необхідним? Чи ви вважаєте це гріхом?
На мою думку, Медвина слід було вбити, тому що він загрожував життю Григорія та катував и загрожував ще великій кількості людей. З одного боку, я вважаю, що це гріх, тому що вбивство людини - це тяжкий гріх Божий, але з іншого боку, це вбивство було ніби самозахистом, тому це не можно вважати гріхом.
Я вважаю, що Григорій здобув своє щастя після втечі за кордон, тому що з ним була його кохана. Многогрішному більш не загрожував майор Медвин, тому він, напевно, міг бути щасливим, але ми цього не знаємо.
Чи було вбивство Медвина необхідним? Чи ви вважаєте це гріхом?
На мою думку, Медвина слід було вбити, тому що він загрожував життю Григорія та катував и загрожував ще великій кількості людей. З одного боку, я вважаю, що це гріх, тому що вбивство людини - це тяжкий гріх Божий, але з іншого боку, це вбивство було ніби самозахистом, тому це не можно вважати гріхом.
Олександро, слідкуй за тим, що пишеш:
ОтветитьУдалить-"після втечі за кордом" - кордон
-"слід було вбити, тому что" - тому що.
Я гадаю, що тільки одне могло спричинити нещасливе подальше життя за кордоном закоханої пари - це проблеми з пошуком роботи та квартири за кордоном, можна ще додати незнання мови країни, куди вони втекли.
дякую Коля!)
ОтветитьУдалитья не вважаю, що мова та пошук роботи спричинив би їхне подальше нещасливе життя, тому що це не є тяжкою проблемою.