суббота, 18 февраля 2012 г.

Мої враження після прочитання повісті "Україна в огні".

На початку, хочу сказати, що назва повісті вже вражає! Я дуже задоволена цим твором, тому що вважаю, що люди повинні знати свою історію. В повісті Довженка я знайшла багато цікавого. Мене дуже вразил опис тогочасоного життя селян, їх стосунки. На мою думку, зараз небагато людей, які змогли б не зрадити свою сім'ю, народ і піти на самопожертву заради держави. Головний герой цього твору, Лаврін Запорожець, дуже мужній та сміливий чоловік. Це вражає, бо на цей час було багато зрадників, але він не відступився від своєї ідеї. Завдяки повісті Довженка, я зовсім по-іншому зараз ставлюсь до України та його народу. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий